Potrebni KONOBARI u hotelu u Austriji. Plata 1700 EVRA netto, stan i hrana obezbeđeni

Opis posla:

Hotelu sa 4* u Austriji potrebni konobari u A la cart restoranu. Nudimo: Plaću od 1500e -1700e netto, Besplatnu hranu i smještaj u objektu ( hotelu), Isplatu jedne ekstra plaće svakih 6 mjeseci rada tj 13. 14. plaća, Puna prijava na mirovinsko i zdravstveno osiguranje. Uvjeti: Minimalno radno iskustvo od 3 godine na istim pozicijama, Znanje njemačkog jezika za razini B1/B2.

Rok za prijavu: Što pre!

Javi se za posao!

OVDE KLIKNI DA SE PRIJAVIŠ NA OGLAS

Ako tražite posao u inostranstvu, pridružite se grupi!

Foto: pixabay.com

VAŽNO!

Sajt InoPoslovi.online ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Na sajtu InoPoslovi.online se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. InoPoslovi.online nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. InoPoslovi.online se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta InoPoslovi.online nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode. Fotografije iznete u delovima oglasa su tipske-ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje Korišćenjem sajta InoPoslovi.online se slažete sa gore navedenim činjenicama.