POSAO VOZAČ KAMIONA C I E KATEGORIJE na relaciji Slovenija – Italija; plata 1650 EVRA

Opis posla:

Očekujemo: Najmanje stručno obrazovanja II. stepenj bilo koja škola, Italijanski ili Engleski jezik pasivno, starost do 50 godina, Najmanje 2 godine iskustva na međunarodnom transportu, Dobro fizičko stanje, motoričke sposobnosti i preciznost, pozitivan stav prema poslu i klijentima, radno vrijeme – ponedeljeka do petaka, ponekad se vrača u subotu, Kod 95, Taho kartica vozača – prioriteta, vozi se samo Italija. Nudimo: zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja, interes, da se ostaje više godina ili stalno, godišnji odmor 24 dana, jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€, solidna i redovna plata, od 1500€ do 1650€ neto, ovisi koliko je radnih dana u mjesecu, na dan dođe 75,00€ neto, boravak je trošak radnika od 100€ do 150€ mjesečno, troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac.

Rok za prijavu: Do popune.

Javi se za posao!

NASTAVI SA ČITANJEM OGLASA

Ako tražite posao u inostranstvu, pridružite se grupi!

Foto: pixabay.com

VAŽNO!

Sajt InoPoslovi.online ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Na sajtu InoPoslovi.online se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. InoPoslovi.online nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. InoPoslovi.online se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta InoPoslovi.online nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode. Fotografije iznete u delovima oglasa su tipske-ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje Korišćenjem sajta InoPoslovi.online se slažete sa gore navedenim činjenicama.