Švedska: potreban VOZAČ C i E kategorije za međunarodni transport. Mogu i neiskusni vozači koji su voljni učiti!

Opis posla:

Gabi transporti je mala obiteljska firma koja se bavi međunarodnim prijevozom robe. Plaća je za sve zaposlene odlična i redovna. Radimo za Švedsku firmu ,vozimo hladnjače sa tri nove Scanie. Vozimo hladnjače iz Švedske za zemlje EU. Zbog opsega i specifičnosti posla minimalno 5-6 tjedana se radi te nakon toga 7-10 dana slobodo što je takođe plaćeno.Troškove odlaska i dolaska na posao snosimo mi. Radi se većinom u dvojnoj posadi. Primamo i mlade i neiskusne vozače koji su voljni učiti i raditi,kao i iskusne i starije. Očekujemo od naših vozača pošten pristup radu i poslu te ih isto tako redovno i plaćamo te stojimo na raspolaganju za sve savjete i pomoć ukoliko bude potrebe. Plata je 2000 evra.

Rok za prijavu: 11.10.2017.!

Javi se za posao!

OVDE KLIKNI DA SE PRIJAVIŠ NA KONKURS

Ako tražite posao u inostranstvu, pridružite se grupi!

Foto: pixabay.com

VAŽNO!

Sajt InoPoslovi.online ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Na sajtu InoPoslovi.online se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. InoPoslovi.online nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. InoPoslovi.online se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta InoPoslovi.online nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode. Fotografije iznete u delovima oglasa su tipske-ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje Korišćenjem sajta InoPoslovi.online se slažete sa gore navedenim činjenicama.