POSAO AUTOMEHANIČAR NEMAČKA – tražimo automehaničare

trazim posao u inostrantvu automehanicar

Opis posla:

Trazi se automehaničar. uslovi:
• sss (iii, iv stepen) – zanimanje automehaničar,
• najmanje 5 godine radnog iskustva na popravkama ( većih i manjih kvarova na motoru kao i zamena istog),
• obavezno poznavanje engleskog i nemačkog jezika (osnove),
• obavezno poznavanje rada na računaru i auto dijagnostici (osnove),
• vozačka dozvola b kategorije,
• iskustvo u radu sa novijim automobilima smatraće se prednošću.
Nudimo:
• odlične uslove za rad u prijatnom, čistom i toplom prostoru,
• mogućnost napredovanja. U obzir dolaze samo kandidati koji striktno ispunjavaju gore navedene uslove, nemojte konkurisati ako ne možete zadovoljiti sve jer će svaki kandidat biti podvrgnut probnom radu u trajanju od 30 (drideset) dana. Vaše prijave i cv dostaviti elektronski na e-mail adresu: [email protected]
konkurs traje do se ne nadje majstor! Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u najuži izbor! Potrebni EU papiri.

Rok za prijavu: Što pre!

Javi se za posao!

NASTAVI SA ČITANJEM OGLASA

Ako tražite posao u inostranstvu, pridružite se grupi!

Foto: pixabay.com

VAŽNO!

Sajt InoPoslovi.online ugošćuje oglase sa drugih sajtova koji se bave objavom oglasa. Na sajtu InoPoslovi.online se nalaze samo delovi sadržaja oglasa i link koji upućuje ka originalnom oglasu objavljenom na nekom od sajtova - izvora. InoPoslovi.online nije poslodavac, agencija, niti posrednik u pronalaženju posla. InoPoslovi.online se odriče bilo kakve odgovornosti za tačnost iznetih podataka u delovima oglasa koje prenosi. Uredništvo sajta InoPoslovi.online nije autor oglasa te ne snosi bilo kakvu odgovornost za eventualno nastale posledice iz domena zakonske, materijalne, finansijske i druge prirode. Fotografije iznete u delovima oglasa su tipske-ilustrativne i ne oslikavaju realno stanje Korišćenjem sajta InoPoslovi.online se slažete sa gore navedenim činjenicama.